ivanko333 (ivanko333) wrote in ukraine_russia,
ivanko333
ivanko333
ukraine_russia

Бузина як герой роману «Тринадцятий місяць» Від автора

по слідам http://community.livejournal.com/ukraine_russia/5254622.html#comments

"Тринадцятий місяць" - гротескний роман, усі персонажі і події - реальні, але твір - художній, постмодерний. Батька Олеся Бузини я знав прекрасно, Олексій Григорович був непересічною людиною (я б сказав - легендою), тобто - не написати про нього художній твір було б гріхом (я йому симпатизував і симпатизую: Олексій Бузина - унікальний кагебіст!!!). Знав я і усіх без винятку персонажів. Роман не тільки про Бузину, твір - про діяльність КГБ на тлі суспільно-політичних подій в 70-х роках ХХ ст. Так і про таке ніхто не писав і не напише. Роман - енциклопедія КГБ.

Стосовно художнього рівня: маю кілька видавничих рецензій, написаних відомими письменниками, усі вони позитивні. Зіткнувся з проблемами видання: автор невідомий, твір українською мовою. Видавництва беруться своїм коштом видавати твори укр. мовою лише відомих авторів, як правило, мізерними накладами, невеликі за обсягом. У мене - 32 авт. арк., з романом виступаю вперше, тому варіант єдиний - видати можна лише за власний кошт. Я дав згоду, виявилось, що видавництво друкує наклад і передає його для реалізації авторові. Такий сучасний порядок: автор мусить сам рекламувати і продавати свій твір. Для мене ця ситуація принизлива. Вирішив для фіксації авторських прав розмістити текст в електронному вигляді в Інтернеті, хай висить. Вартість роману - 29 грн., коментарів - 4 грн. Я не був зацікавлений при розміщенні роману в інтернетівському видавництві і наразі в його широкому розповсюдженні. Гадаю, що час прийде, текст вийде у друкованому вигляді. Саме отепер часу на видання не маю, як буде - видам, пропозиції є.

Тут мене шановне панство намагалось образити. Смішні ви люди. Погрожували, що Олесь Бузина притягне мене до суду, мовляв, він виграв усі цивільні процеси? Прошу, дайте постанови судів, де нібито отримав перемогу Бузина, тексти постанов і дати. Я з задоволенням ознайомлюсь, але гадаю - то міф. Я - професійний юрист, адвокат, маю свідоцтво (ліцензію) на здійснення адвокатської практики. Жодної справи про захист честі і гідності не програв (довірителі були з обох сторін). Готовий будь-якої миті і будь-де поспілкуватися з Бузиною чи його адвокатом, у своїй перемозі не сумніваюсь. Олесь Бузина - досить активний учасник різних форумів, втім, перець він примітивний, як би не прикривався ніком, через два пости вже ясно, що за тим ніком приховується бузина. Я кілька разів вмочав його у його ж лайно, у відповідь - ось такі образи, як і отут при обговоренні уривку. Насамкінець: готовий відповісти на будь-яке запитання учасників обговорення, надати безоплатно текст роману і коментарі тощо. Бажаю успіхів.


Моя фамилия Котовенко. Воинское звание - полковник, служил в ГУР ГШ ВС СССР, КГБ СССР и КГБ УССР, СБУ. Кандидат юридических наук. Профессиональный адвокат, имею свидетельство на право заниматься адвокатской практикой. Специализировался, в частности, на гражданских делах по защите чести, достоинства и деловой репутации (доверители были с обеих сторон), ни одного процесса не проиграл. Впервые в судебной практике Украины привлек к ответственности за распространение клеветы в Интернете. Я просил бы напечатать решения судов, которые якобы выиграл О.Бузина. Всё это миф, никаких процессов это чмо не выигрывало. Были отказы в исках за клевету на Тараса Шевченко, поскольку суд в истцах не усмотрел надлежащих участников судебного процесса. Если бы Бузина на меня подал иск, я бы с превеликим удовольствием размазал бы его по стенке, несмотря на то, что я очень хорошо знал его отца - майора КГБ Алексея Бузину, очень интересного мужика. Какой отец Олеся? Читай в романе.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments