zogX (zogx) wrote in ukraine_russia,
zogX
zogx
ukraine_russia

Дружественная Грузинская демократия во всей красе

Асоціація захисту прав громадян України

0 3039, м. Київ, пр. Науки 4, к. 65; тел.: (068) 127-95-69

Заява до МЗС та Президента України

з приводу бандитських дій Грузинської влади по відношенню до Українських громадян.

Події, які довелося пережити Українським громадянам, Голишенко Богдану та Слободяник Марії під час відпочинку в Грузії, на мою думку, не можуть залишити байдужими як перших осіб держави, так і простого громадянина України.

Молода подружня пара з України вирішила провести цьогорічний літній відпочинок в Адлері (Росія). "Звідти буквально пару кілометрів до Абхазії, тому гріх було не скористатись такою можливістю. На митному контролі абхази їм вправно пробили паспорти і так само при виїзді назад.

Не відчуваючи жодної небезпеки чи якихось сумнівів у неправомірності своїх вояжів, українці вирішили наступного дня після повернення з Сухумі прокататись ракетою по морю ще й до Аджарії", в Батумі в українців грузинська влада відібрала паспорти,
три дні їх допитували в місцевому ізоляторі. Потім українцям запропонували "угоду": «Або ви визнаєте вину і платите штраф 5 тис. ларі (приблизно 3 тис. доларів) і вас відпускають на всі чотири сторони, або сідаєте на 5 років». 28 липня Батумський міський суд визнав двох раніше не судимих громадян України винними у вчинені злочину, передбаченого п. «а» ч. 2 ст. 322 Кримінального кодексу Грузії «групове порушення правил входження на окуповані території», із присудженням кожному до сплати штрафу у 5 тис. ларі, під конвойним супроводом туристи заплатили 6 тисяч доларів США і їх відразу передали в руки консула.

Виходячи з викладеного вище, вимагаю від МЗС та Президента України негайно відреагувати на дії грузинських властей і змусити грузинську владу припинити бандитськими методами поповнювати свій бюджет коштом Українців і принижувати їхню честь і гідність та наносити їм моральні травми. Також вимагаємо публічного вибачення грузинської сторони за допущене беззаконня, образи по відношенню до наших громадян та приниження авторитету України.

Голова Асоціації Володимир Лесик

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments