Вище шапки тільки небо (higher_caps) wrote in ukraine_russia,
Вище шапки тільки небо
higher_caps
ukraine_russia

Українець не росіянин...

Верховна Рада Української PCP, виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України, проголошує державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її територіі на незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах.

I. Самовизначення Української нації. Українська PCP як суверенна національна держава розвивається в існуючих кордонах на основі здійснення українською нацією свого невід'ємного права на самовизначення. Українська PCP здійснює захист і охорону національної державності українського народу. Будь-які насильницькі дії проти національної державності України з боку політичних партій, громадських організацій, інших угруповань чи окремих осіб переслідуються за законом.

II. Народовладдя. Громадяни республіки всіх національностей становлять народ УкраїниДекларація_про_державний_суверенітет_УкраїниVS


3. Носителем суверенитета и источником государственной власти в РСФСР является ее многонациональный народ

Декларация о государственном суверенитете Российской Советской Федеративной Социалистической Республики
Декларації. Немає назви у народу Росії ?
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 43 comments