vla_sta (vla_sta) wrote in ukraine_russia,
vla_sta
vla_sta
ukraine_russia

А сьодні між прочим

річниця Пласту!Поздоровляю!
Я сам,нажаль, не пройшов виховання в цій оргшанізації,протє їх вихованці завжди були вірними справі захисту України та розбудови ії майбутнього..Дітей обов"язково буду туди направляти..
Офіційна сторінка http://www.plastscouting.org/index.aspx
Ще трохи http://plast.org.ua/

Для лінивих:
Пласт – Національна скаутська організація України є неполітичною і позаконфесійною молодіжною організацією. Мета Пласту – сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

Пласт, як український вияв скаутського руху молоді, з'явився в Україні у 1911 році. 12 квітня 1912 року у Львові перші пластуни вперше склали Пластову Присягу. Цей день вважається Днем народження українського Пласту. Засновниками організації були Олександр Тисовський, Петро Франко та Іван Чмола.

Для досягнення виховних цілей Пласту діє пластова метода виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчання через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, заохоченні ініціативи і самоврядування, пізнанні природи і житті серед природи, підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді.

Пласт є найбільшою скаутською організацією України: організація об'єднує 10 тисяч пластунів різного віку – від наймолодших 6 річних пластунів до пластунів-сеніорів, які допомагають у виховній праці та у всіх ділянках діяльності Пласту. На сьогодні 130 осередків Пласту діють у 24 областях України, Автономній Республіці Крим, а також у містах Києві та Севастополі.

Чи є подібна організація в Росії?Бо таке враження,що після розвалу піонерів систематичним вихованням дітей неопікуються..Принаймі в пресу(на телебачення) не потрапляють відомості..
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 18 comments