tom_nm (tom_nm) wrote in ukraine_russia,
tom_nm
tom_nm
ukraine_russia

Так проект "Украина" и сворачивается.

“Бюджет Збройних Сил на наступний рік ще менший за цьогорічний, який був фактично на рівні 9 мільярдів гривень,”. Про це сьогодні, 27 грудня повідомив Міністр оборони України Юрій Єхануров, перебуваючи у Севастополі з робочою поїздкою.

Як повідомив глава оборонного відомства, під час доопрацювання проекту Державного бюджету в частині видатків на Міністерство оборони до раніше закладеної суми було додано 490 мільйонів гривень.

- Таким чином ми отримали 7,4 мільярди гривень (1 млрд. долларов США) за загальним фондом. Це значно менше ніж у 2008 році, коли ми отримали майже 9 мільярдів гривень, - повідомив Юрій Єхануров.

Як додав Міністр оборони України, за спеціальним фондом на 2009 рік військовому відомству виділено 4,2 мільярда гривень, що на 600 мільйонів менше ніж на поточний рік

- Немає реальних цифр, щоби цей спецфонд був наповнений, - підкреслив глава оборонного відомства і додав, що на будівництво житла для військовослужбовців на наступний рік по загальному фонду не виділено нічого.
http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&part=news&sub=read&id=13852

PS^ Напомню, Дума осенью 2008го приняла поправки к закону «О федеральном бюджете на 2009 год и на плановый период 2010 и 2011 годы». Поправки предусматривают некоторое увеличение статей бюджета, связанных со строительством в 2009 году военных объектов (на 24,6 млрд. руб.), материально-техническим обеспечением (вещевым, продовольственным, топливным – всего на 39,8 млрд. руб.), а также ремонтом казарменного фонда (на 3,4 млрд. руб.) и решением жилищных проблем военнослужащих.

Таким образом, увеличенный военный бюджет на 2009 год составит около 1,38 трлн. руб. (примерно 50 млрд. долларов США), или 2,67% от ВВП.

ВОЕННЫЙ БЮДЖЕТ РОССИИ БОЛЬШЕ УКРАИНСКОГО В 50 РАЗ. НУ ИЛИ В 30 С УЧЕТОМ СПЕЦИАЛЬНОГО ФОНДА (КОТОРЫЙ ЕСТЬ ОЧЕНЬ МУТНОЕ ДЕЛО).
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments